top of page

Objednání video-hovoru

Termín video-hovoru je nutné domluvit předem - nejlépe online (viz odkaz na konci stránky) nebo telefonicky na recepci: 608 700 021

  1. Video-hovory probíhají v čase 13 - 15 hodin, každý den (včetně víkendů a státních svátků). Časový úsek byl vybrán tak, aby nezasahoval do pravidelných aktivit klientů (stravování, hygiena atd.)  a současně kdy lze vyčlenit naše pracovníky na asistenci při spuštění video-hovoru.

  2. Aby se dostalo na všechny klienty, je délka video-hovoru omezena na 30 minut.  Ze stejného důvodu je možné objednat si video-hovor pouze 1x týdně. Děkujeme za pochopení.

  3. Objednávky video-hovorů jsou potvrzovány manuálně. Potvrzování probíhá v době od 7h do 19h každý den, obvykle nejpozději do hodiny.

  4. Z technických důvodů probíhají video-hovory pouze v aplikaci SKYPE. Při rezervaci nezapomeňte vyplnit název Vašeho SKYPE účtu (nebo emailovou adresu spojenou s Vaším SKYPE účtem), kam Vám budeme volat.

  5. Video-hovor vždy probíhá směrem od nás k Vám: náš pracovník v domluvený čas zavolá na Vámi uvedený SKYPE účet a ověří Vaši totožnost (tím chráníme naše klienty).

  6. Příchozí video-hovory od Vás do našeho centra (na náš SKYPE účet) jsou vypnuty.

  7. Náš pracovník se pokusí navázat spojení 3x po sobě. Pokud neuspěje, zavolá Vám na telefon a nabídne možnost telefonního hovoru.

Termín video-hovoru si zarezervujte  online - uvidíte všechny aktuálně volné termíny (vždy na 3 týdny dopředu).

Pokud se Vám online rezervace nepodaří, je možná i rezervace prostřednictvím recepce na tel. 608 700 021.

Prosíme, nežádejte recepční o možnost video-hovoru v čas, který je již obsazený. Kapacitu video-hovorů ve stejný čas nelze navýšit.

bottom of page