top of page

Rezervace návštěv

Aktualizace 7. února 2024: Návštěvy jsou obnoveny v plném rozsahu. Jelikož však výskyt virového onemocnění v populaci zůstává na vysoké úrovni, žádáme o používání roušek nebo respirátorů během návštěvy.

Aktualizace 18.ledna 2024: Z důvodu pokračujícího vyššího výskytu virového onemocnění Vás zdvořile žádáme odložení návštěv všech klientů (všechna patra), až do příštího pátku 26.1.2024. 

Děkujeme, že nám pomáháte chránit zdraví Vašich nejbližších.

Pravidla návštěv

 1. Termín návštěvy si vyberte online (viz odkaz na konci stránky). Když si nevyberete, tak nám zavolejte na 608 700 021 a něco vymyslíme. Nechoďte prosím bez předchozí rezervace termínu - máme jen omezený počet návštěvnických místností. Za hezkého počasí samozřejmě můžete využít park, ale když zaprší, tak ať vás máme kde schovat.
   

 2. Návštěvy neprobíhají na pokojích klientů - chráníme tím soukromí a klid spolubydlících. Po domluvě se zdravotní sestrou je samozřejmě možné navštívit pokoj a zkontrolovat, případně doplnit osobní věci, výzdobu apod.
   

 3. Pokud máte příznaky nemoci (zvýšená teplota, kašel, náhlá ztráta chuti a čichu nebo jiný příznak akutní infekce dýchacích cest) nebo jste se setkali v posledních dnech s někým, kdo měl příznaky nemoci, prosíme odložte návštěvu.
   

 4. Doporučujeme omezit počet návštěvníků na 4 osoby, z důvodu velikosti návštěvních místností.
   

 5. Pokud návštěva probíhá v návštěvnické místnosti (nikoliv v parku), dodržujte prosím délku návštěvy 60 minut, aby se dostalo na všechny klienty. Děkujeme za pochopení.

Termín návštěvy si zarezervujte  online - uvidíte všechny aktuálně volné termíny.

Pokud se Vám online rezervace nepodaří, je možná i rezervace prostřednictvím recepce na tel. 608 700 021.

bottom of page